Kontakt

Du er hjertelig velkommen til å ta kontakt med arrangørgruppa dersom du har spørsmål, innspill eller tanker om festivalen som du ønsker å dele med oss.

FESTIVALSJEF OG SPONSORANSVARLIG
Sunniva Brennmoen Strypet
Tlf: 90 11 28 07
Mail: sunniva@livestockfestivalen.no

MARKEDSFØRINGSSJEFER
Hans Fredrik Dahlen & Martine Bakkeng
Mail: hans.fredrik@livestockfestivalen.no

BOOKING- OG PRODUKSJONSSJEF
Ola Brandsnes Vårtun
Mail: ola@livestockfestivalen.no

FRIVILLIGSJEF
Ina Bjørkedal Jenssen
Tlf: 99 15 43 70
Mail: ina@livestockfestivalen.no

KALVSTOCK
Siri Beate Fossum
Mail: siri.beate@livestockfestivalen.no

AKTIVITETSANSVARLIG
Audun Lutnæs
Tlf.: 97 03 20 51
Mail: audun@livestockfestivalen.no

FAKTURA
Livestock Event (org. nr 997 648 757)
c/o Hans Steien Rasmussen
Nord-Østerdalsveien 5230
2560 ALVDAL

Faktura sendes til: sunniva@livestockfestivalen.no